Skip to main content

W roku 2004 jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęliśmy sprzedaż, instalację i serwis kominków gazowych. Obecnie w naszej ofercie znajdą Państwo kominki gazowe z zamkniętą komorą spalania, paleniska gazowe otwarte, gazowe kominki tarasowe, przewody spalinowe oraz akcesoria do kominków gazowych takie, jak palniki gazowe, sterowanie, ceramiczne imitacje polan drzewnych czy kamieni.

Doświadczenie

Dzięki wielu projektom realizowanym na terenie Polski jak i za granicą zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Oprócz kominków typowych dostarczamy również kominki na indywidualne zamówienia o paleniskach sięgających nawet 5 metrów długości, kominki gazowe do ogrodów oraz przerabiamy kominki tradycyjne na paleniska gazowe.

Współpraca

Wśród naszych kontrahentów znajdują się indywidualni klienci z Polski i zagranicy, hotele, restauracje, puby jak również biura zamawiające kominki gazowe do punktów obsługi klienta (między innymi Zakłady Gazownicze). Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi salonami kominkowymi, architektami oraz projektantami wnętrz.