Wysyłka i opłaty transportowe:

Wszystkie przesyłki wysyłamy firmą kurierską Raben. Jeśli chcieliby Państwo wybrać inny sposób wysyłki prosimy o kontakt z handlowcem. Koszt transportu zamówień o wartości powyżej 2000 zł netto odbywa się na koszt sprzedającego. Transport zamówień o wartości poniżej 2000 zł netto odbywa się na koszt zamawiającego. Cena transportu jest uzgadniana z handlowcem w chwili złożenia zamówienia. Zależy ona od wagi, objętości przesyłki oraz miejsca dostarczenia.

Termin dostawy:

Dla kontrahentów z Warszawy i okolic po uzgodnienuiu z handlowcem dostarczamy towar transportem własnym w ciągu od 24h - 48h od złożenia zamówienia.
Czas realizacji przesyłek krajowych poza Warszawą to od 2 do 5 dni roboczych.Przesyłki do krajów Unii Europejskiej dostarczane są w terminie 3-10 dni roboczych.

Reklamacje i zwroty

Jeżeli towar w momencie jego odebrania był uszkodzony należy w obecności kuriera spisać protokół. Przed wysłaniem zwrotu towaru klient powinien skontaktować się z handlowcem w celu ustalenia sposobu wysyłki. Koszt przesyłki pokrywa dostawca w/g gwarancji na terenie całej Polski. Do przesyłki należy dołączyć krótką informację, że sprzęt zostaje odesłany na zasadach zwrotu, dołączyć dokumenty zakupu (paragon, faktura) oraz podać dokładne dane nabywcy.

 

Back
Copyright © 2022 Kominki Net!. Powered by Kominki Net!

Valid XHTML 1.0 Transitional