Skip to main content

Wybór kominka gazowego

Kilka ważnych powodów dlaczego nasze kominki spełnią Państwa oczekiwania:

Niezawodność

Oferowane przez nas urządzenia pochodzą od holenderskich firm posiadających długoletnie doświadczenie w produkcji kominków gazowych i są od wielu lat sprzedawane w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.

Wyjątkowo realistyczna wizja ognia

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym nasze kominki dają efekt paleniska nie do odróżnienia od kominka opalanego drewnem.

Innowacyjne Rozwiązania

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym nasze kominki oferują coraz ładniejszą wizję ognia a zarazem coraz bardziej dostosowują się do oczekiwań klientów.

Bezpieczeństwo

Kominek gazowy powinien przede wszystkim zapewniać nam bezpieczne użytkowanie. Dlatego też w naszych kominkach stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania a wszelkie modyfikacje poprzedzają skrupulatne testy. Bezpieczeństwo oferowanych przez nas kominków potwierdzają odpowiedne certyfikaty CE.

Łatwość obsługi

Wszystkie nasze kominki wyposażone są w system automatycznego sterowania pozwalającego na obsługę za pomocą pilota, programowanie czasowe, utrzymywanie zadanej temperatury jak również integrację z systemem typu inteligentny budynek. Zamiast pilotem kominek może być sterowany smartfonem bądź tabletem.

Największy wybór modeli

Od 40 do 240 cm szerokości, od 38 do 160 cm wysokości. Kominki płaskie, narożne, trójstronne, wyspowe, vis-a-vis, czterostronne. Na gaz ziemny, LPG i biogaz.

Największe doświadczenie

W roku 2004 jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęliśmy sprzedaż, instalację i serwis kominków gazowych. Dzięki wielu projektom realizowanym na terenie naszego kraju jak i za granicą zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Profesjonalny serwis

Dzięki ogólnopolskiej sieci dystrybucji i serwisu zapewniamy szybką dostawę, fachowy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w każdym miejscu w Polsce.

Przystępna cena

Z dobrą jakością niekoniecznie musi wiązać się wysoka cena. Dzięki wysokoseryjnej produkcji i prostej strukturze sieci sprzedaży pomijającej niepotrzebnych pośredników jesteśmy w stanie oferować nasze kominki taniej, niż porównywalne modele konkurencji.

Wybierz sprawdzone rozwiązania – oferowane przez nas kominki gazowe są sprzedawane od kilkudziesięciu lat na całym świecie.

Czytaj więcej …