Skip to main content

Gratulujemy zakupu nowego pieca opalanego drewnem Aduro!

Masz możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji na swój piec opalany drewnem z dwóch do pięciu lat (nie dotyczy to pieców hybrydowych Aduro i pieców na pellet). Podczas rejestracji pieca opalanego drewnem Aduro oferuje rozszerzoną 5-letnią gwarancję na produkt. Rejestrację należy wypełnić nie później niż 5 miesięcy po dokonaniu zakupu (od daty wystawienia faktury). Pamiętaj o zapisaniu oryginalnego paragonu. Bez tej gwarancji zapewniamy 2-letnie prawo do złożenia reklamacji. Możesz zarejestrować swój piec pod poniższym linkiem. Ważne jest, abyś wypełnił formularz jak najdokładniej, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą obsługę.

ROZPOCZNIJ REJESTRACJĘ GWARANCJI TERAZ, KLIKNIJ TUTAJ

Gwarancja nie obejmuje:

  • Uszkodzeń wynikających z nieprawidłowej instalacji i użytkowania pieca, przegrzania oraz niewłaściwej lub brakującej konserwacji pieca itp.
  • Części eksploatacyjne eksploatacyjne (szkło, uszczelki, szamoty, uchwyty, ślizgi, powierzchnie malowane, ruszt żeliwny itp.), które podlegają normalnemu zużyciu eksploatacyjnemu. Możesz kupić te części w naszym sklepie internetowym.
  • Uszkodzenia spowodowane przez kondensację wody w kominie i wokół komina, zbyt duży lub zbyt mały ciąg w kominie oraz brak konserwacji/czyszczenia.
  • Montaż lub demontaż w związku z naprawami gwarancyjnymi.
  • Kosztu transportu w związku z naprawami w okresie gwarancyjnym.
  • Uszkodzenia pieca spowodowane wpływami zewnętrznymi lub uszkodzenia spowodowane przez piec na innych przedmiotach.

Numer seryjny produktu:

Do rejestracji gwarancji potrzebny będzie numer seryjny. Należy pamiętać, że piece zakupione za pośrednictwem międzynarodowej sprzedaży online lub zainstalowane w kraju innym niż kraj zakupu będą objęte gwarancją wyłącznie w zakresie naszych ustawowych obowiązków i nie kwalifikują się do przedłużonej gwarancji. Piece zakupione w krajach Beneluksu i zainstalowane w dowolnym Belgia, Holandia w Luksemburgu kwalifikują się do przedłużonej gwarancji, jeśli dotyczy. Piece zakupione w dowolnym kraju europejskim i zainstalowane w San Marino, Watykanie, Gibraltarze, Andorze, Monako, Liechtensteinie, Malcie, Cyprze są objęte przedłużoną gwarancją, jeśli dotyczy.