Trimline 100 Front

18 712  z VAT 23%

Wymiar szyby: 100 x 38 cm

Kominek gazowy wyposażony w system podwójnych palników DoubleBurner, oferujący panoramiczny widok na ogień. Model ten jest dostępny w różnych wersjach: frontowej, narożnej, trójstronnej oraz vis-a-vis, co pozwala na dopasowanie do różnorodnych aranżacji wnętrz.

Kategoria: Tag:

Opis

Trimline 100 Front to model frontowy z serii Trimline 100 kominków gazowych holenderskiej firmy Helex.

Palenisko DoubleBurner

Technologia DoubleBurner to innowacyjny system palników dla kominków gazowych, który używa dwóch równoległych i niezależnych palników. To rozwiązanie umożliwia tworzenie niezwykle realistycznego i imponującego efektu ognia na całej szerokości paleniska. Ponadto, system pozwala na duże możliwości regulacji zarówno mocy grzewczej, jak i zużycia gazu. Możliwa jest również precyzyjna kontrola wysokości płomieni w każdym trybie działania, niezależnie od tego, czy używamy jednego czy obu palników.

Dzięki małej głębokości, kominki z palnikami DoubleBurner zajmują minimalną ilość miejsca w pomieszczeniu. Model ten jest dostępny w różnych konfiguracjach, takich jak frontowa, narożna, trójstronna oraz vis-a-vis, co dodatkowo zwiększa jego wszechstronność i adaptacyjność.

Więcej o kominkach gazowych z podwójnym palnikiem.

Sterowanie kominkiem gazowym

Sterowanie

Sterowanie kominkiem jest proste i intuicyjne dzięki dołączonemu pilotowi. Dodatkowo, po zainstalowaniu opcjonalnego dodatku, możliwe jest także sterowanie urządzeniem za pomocą urządzeń mobilnych takich jak smartfon czy tablet. Kominek ma możliwość integracji z zaawansowanymi systemami zarządzania budynkiem poprzez dodatkowy moduł Domotica. Oferuje różnorodne tryby pracy: manualny, automatyczne utrzymanie temperatury oraz możliwość programowania działania w określonych ramach czasowych. Urządzenie posiada także funkcję EcoMax, która automatycznie reguluje wielkość płomieni, co pozwala na oszczędność gazu do 60%.

Rury do kominka gazowego, odprowadzenie spalin

Odprowadzenie spalin

Brak potrzeby posiadania konwencjonalnego komina czy systemu nawiewu dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii “rura-w-rurze”, która jednocześnie odprowadza spaliny i doprowadza powietrze niezbędne do procesu spalania. Z opcjonalnym systemem Power Vent istnieje możliwość skierowania spalin na znaczną odległość w różnych kierunkach – pionowo, poziomo, czy nawet w dół.

Zasilanie kominka gazowego

Zasilanie

W standardowej wersji, sterownik kominka funkcjonuje na zasilanie bateryjne (4 x AA), co pozwala na korzystanie z urządzenia nawet w sytuacji braku dostępu do prądu. Wysokiej jakości baterie są wystarczające dla około 18 miesięcy działania kominka. Dodatkowo, istnieje możliwość podłączenia kominka do zasilania sieciowego. Taka opcja staje się konieczna, jeśli do sterownika dodane są specjalistyczne moduły, takie jak moduł Wi-Fi czy moduł oświetlenia LED.

Szyba w kominku gazowym

Bezramkowa szyba

Wkład do kominka zaprojektowany jest z myślą o estetycznej zabudowie i posiada minimalistyczną, bezramkową szybę. Dzięki zastosowaniu konstrukcji “no frame”, wkład można zainstalować bez potrzeby dodatkowej, maskującej ramki. Po instalacji widać jedynie płomienie za szybą oraz obudowę kominka, a elementy mocujące szybę są praktycznie niewidoczne.

Trimline 100 na Youtube

Więcej naszych kominków na YouTube

Zapraszamy do obejrzenia klipów z naszymi kominkami

Trimline 120 Front

Trimline 120 Tunnel

Trimline 120 Front

Czy kiedykolwiek marzyłeś o kominku, który nie tylko dodaje uroku Twojemu wnętrzu, ale też jest wysoce funkcjonalny i efektywny? Jeśli tak, to Trimline 100 Front od holenderskiej firmy Helex to właśnie to, czego szukasz!

Palenisko DoubleBurner: technologia przyszłości

Podwójny palnik to coś więcej niż tylko nazwa. To rewolucja w świecie kominków gazowych. Dwa niezależne palniki, umieszczone równolegle, tworzą realistyczną wizję ognia, która jest niczym żywe płomienie.

Zalety podwójnego palnika

Z podwójnym palnikiem uzyskujemy nie tylko efektowną wizję ognia, ale również większą kontrolę nad mocą grzewczą i zużyciem gazu. Możemy decydować, czy oba palniki mają pracować jednocześnie, czy może tylko jeden – w zależności od potrzeb.

Kontrola nad płomieniami

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, możemy kontrolować wysokość płomieni w każdym trybie pracy, dostosowując je do naszych indywidualnych preferencji.

Design i lokalizacja

Kto powiedział, że kominek musi być duży, aby robić wrażenie? Dzięki niewielkiej głębokości, kominki Trimline zajmują minimalną przestrzeń w Twoim domu, a jednocześnie zapewniają maksymalny efekt.

Rodzaje dostępnych wersji

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kominka frontowego, narożnego, trójstronnego czy vis-a-vis, Trimline ma dla Ciebie odpowiedź. W ofercie można znaleźć różne modele, takie jak:
Trimline 120 Front,
Trimline 120 Tunnel,
Trimline 120 Panorama,
Trimline 140 Panorama oraz
Trimline 140 Corner.
Każdy z nich został zaprojektowany z myślą o różnych potrzebach i preferencjach użytkowników.

Nowoczesne sterowanie

Chcesz włączyć kominek bez wstawania z kanapy? Żaden problem! Steruj kominkiem za pomocą pilota, smartfona czy tabletu. Współczesne technologie stają się standardem, który doceni każdy miłośnik komfortu.

Integracja z inteligentnymi systemami

Twoje smart urządzenia, razem z kominkiem, mogą tworzyć nierozerwalny duet. Dzięki opcjonalnym modułom, kominek Trimline może być częścią Twojego inteligentnego domu.

Odprowadzenie spalin – prosto i bezpiecznie

Nowoczesne rozwiązania w zakresie odprowadzania spalin pozwalają na umieszczenie kominka praktycznie w każdym miejscu w Twoim domu. System “rura-w-rurze” to gwarancja skutecznego i bezpiecznego działania.

Zasilanie – wybór należy do Ciebie

Czy wiesz, że dzięki bateriom, Twój kominek może działać nawet podczas przerw w dostawie prądu? A jeśli dodasz do tego opcjonalny zasilacz sieciowy, zyskasz jeszcze więcej możliwości!

Bezramkowa szyba – design przyszłości

Niewidoczne mocowania, minimalistyczna estetyka – to właśnie cechy, które wyróżniają kominki Trimline. Ciesz się pięknem ognia bez zbędnych dodatków.

Podsumowanie

Trimline 100 Front to nie tylko kominek, to przede wszystkim dzieło szt

Opcje

Wyłożenie paleniska

Domyślnie, każdy kominek z tej serii oferuje ceramiczną imitację polan drewnych. Jako dodatek specjalny, istnieje możliwość indywidualnego doboru materiału wykończenia paleniska.

standard

grys marmurowy

czarna szyba

otoczaki

szare kamienie

Nie każde palenisko oferuje ten sam zestaw opcji. Dostępne funkcje i dodatki mogą różnić się w zależności od konkretnego modelu paleniska.

sterowanie kominkiem przez wifi, wifi sterowanie komin

Sterowanie kominkiem przez Wi-Fi

Po dodaniu funkcji Wi-Fi istnieje możliwość zarządzania działaniem kominka przez urządzenia mobilne takie jak smartfon czy tablet.

smart home w połączeniu z kominkiem gazowym

Sterowanie przez system inteligentny dom

Za pomocą dodatkowego modułu Domotica, kominek można zintegrować i kontrolować z centralnego panelu zarządzania inteligentnym domem.

szkło antyreflekcyjne, szkło dla kominka, ciemna szyba

Czarne lustrzane plecy paleniska

W opcji dodatkowej dla większości modeli naszych kominków można wybrać czarne, lustrzane szkło do wykończenia tylnej ściany i bocznych ścianek paleniska. Taka konfiguracja zaoferuje unikatowy efekt optycznego powiększenia głębokości paleniska oraz wzmocnienia wrażenia obecności płomieni.

szkło antyrefleksyjne dla kominka gazowego

Antyrefleksyjna szyba

Patrząc przez antyrefleksyjną szybę, ogień w naszym kominku gazowym nabierze jeszcze bardziej naturalnego wyglądu. Taki wybór łączy estetykę otwartego ognia z zaletami i bezpieczeństwem kominka gazowego o zamkniętej komorze spalania. Możliwość zamówienia szyby antyrefleksyjnej istnieje jako opcja dodatkowa do standardowego wyposażenia kominka.

system powerfan , system rozprowadzenia powietrza w kominku

System PowerFan

System odprowadzenia spalin PowerFan umożliwia nam umieszczenie kominka .

Dzięki systemowi PowerFan do odprowadzania spalin, kominek można zainstalować niemalże  praktycznie w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

Dane Techniczne

GAZ ZIEMNY LPG
Max zużycie gazu 1,0 m3/h 0,6 kg/h
Moc kW 2,5 – 9,4 kW 2,0 – 7,9 kW
Sprawność energetyczna 84,5%
Waga 120 kg
Średnica rury spalinowej 200/130 mm


Gwarancja

Kominek oferuje pięcioletnią gwarancję “na miejscu” (kominek nie trzeba wysyłać do nas, przyjeżdzamy do Ciebie i naprawiamy kominek) , która obejmuje wszystkie komponenty kominka, takie jak:

  • obudowa kominka
  • główny palnik
  • mniejszy palnik do płomienia kontrolnego
  • pilot zdalnego sterowania
  • system sterowania
  • termoparę
  • iskrownik wywoływający iskry
  • elementy ozdobne w palenisku

Dodatkowo, obudowa kominka jest objęta gwarancją dożywotnią na szczelność.

Warto zauważyć, że te warunki gwarancyjne są ważne dla kominków zakupionych i zainstalowanych przez firmę Omikron Kominki. Inni dealerzy mogą oferować różne warunki gwarancji dla tego samego produktu.

 Więcej na temat gwarancji …

 

Cena

Zapytaj o aktualną cenę oferty:

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Może spodoba się również…