Skip to main content

Pragniemy zaprezentować Państwu 4 wyjątkowe modele kominków gazowych firmy Element4, których nie znajdziecie Państwo w ofercie innych producentów.

Najszerszy

Modore 240 / Tenore 240 MKII

Charakteryzują się imponującymi rozmiarami oraz długim paleniskiem. Szyba frontowa w obu modelach ma wymiary 240 / 37,5 cm, gwarantując przestronny widok ognia. Model Modore oferuje także lustrzane czarne tło paleniska, dodając głębi i iluzji większej ilości płomieni. To doskonały wybór dla luksusowych apartamentów, nadając pomieszczeniu wyjątkowego efektu, szyku i elegancji.

Model Tenore to wersja Vis-a-Vis, czyli z szybami po obu dłuższych stronach wkładu. Idealny do zabudowy w centralnych częściach pomieszczenia, często spotykany w miejscach użyteczności publicznej, takich jak restauracje.

Najwyższy

Sky L / SKY L T

Kominek gazowy o odmiennym wyglądzie od tradycyjnych modeli. Nietypowe przeszklenie jest obrócone, osiągając 160 cm wysokości i 70 cm szerokości. Wkład dostępny jest w wersji z jedną szybą lub vis-a-vis, oferując największą powierzchnię szyby spośród modeli. Pomimo rozmiarów, dwustronne przeszklenie nadaje lekkości, doskonale pasując do centralnych części pomieszczenia. Wyposażony w podwójny palnik, prezentuje naturalne, duże płomienie przy mniejszym zużyciu gazu.

Najciekawszy

Summum 140 4S

Żaden inny producent nie może się pochwalić takim kominkiem – czterostronnym przeszkleniem pozbawionym metalowych słupków konstrukcyjnych. To jak prawdziwe akwarium z płomieniami, zdobiące środek salonu. Najnowsze palenisko RealFlame4 z 5 palnikami stanowi serce tego kominka.

Najwyższy

Lucius 140

To połączenie kominka typu vis-a-vis z panoramicznym kominkiem trójstronnym, dostępnym w trzech wariantach. Wybór obejmuje model całkowicie przeszklony oraz wersje z plecami na 1/3 i 2/3 paleniska. Dzięki tym trzem konfiguracjom kominek ten doskonale dopasowuje się do różnorodnych aranżacji wnętrz. Często umieszczany w centralnej części pomieszczenia ze względu na wyjątkowo dużą powierzchnię przeszkleń. Dostępny w wersji z podwójnym palnikiem.

Warto zaznaczyć, że wszystkie modele kominków gazowych marki Element4 są objęte 5-letnią gwarancją na wszystkie ich elementy, włącznie z sterowaniem, palnikiem płomienia kontrolnego, termoparą, iskrownikiem oraz oczywiście korpusem kominka.