Skip to main content

Decyzja o zakupie kominka gazowego wiąże się z istotną inwestycją. Nie tylko z powodu związanego z tym kosztu, ale także potencjalnych trudności z wymianą po jego zamontowaniu. Warto skupić się na poniższych aspektach:

tenore240

Aspekt bezpieczeństwa:

Priorytetem przy wyborze kominka gazowego jest nasze bezpieczeństwo. Dlatego w naszych modelach stosujemy wyłącznie sprawdzone technologie, a wszelkie zmiany przechodzą rygorystyczne testy. Certyfikaty CE stanowią potwierdzenie bezpieczeństwa oferowanych przez nas kominków gazowych.

Niezawodność:

logo 5latgwarancji a

  • Nasze kominki są objęte 5-letnią gwarancją, która obejmuje wszystkie elementy, włącznie ze sterowaniem, palnikiem płomienia kontrolnego, termoparą, iskrownikiem oraz całą konstrukcją kominka.
  • Wiele z naszych kominków znajduje swoje miejsce w restauracjach oraz hotelach, tworząc niepowtarzalną atmosferę i przyciągając klientów. Dlatego niezawodność ich działania ma kluczowe znaczenie.
  • Nasze kominki nie wymagają zasilania prądem, co sprawia, że stanowią pewne źródło ciepła nawet w przypadku awarii prądu.

Aspekty wizualne:

  • Dzięki naturalnie wyglądającym ceramicznym polanom, wygląd paleniska w kominkach gazowych wierzytelnie oddaje efekt palącego się drewna.
  • Sposoby mocowania szyby kominka są ukryte, co po montażu odsłania jedynie palenisko i jego otoczenie.
  • Elementy kontrolne kominka znajdują się w oddzielnej skrzynce sterującej, którą można diskretnie umieścić w pobliżu kominka, nie psując jego estetyki.

Wygodne użytkowanie:

Wszystkie nasze kominki są wyposażone w zaawansowany system automatycznego sterowania, umożliwiający obsługę za pomocą pilota, programowanie czasowe, utrzymanie wybranej temperatury oraz integrację z systemami inteligentnych budynków.

Korzystna cena:

Dobra jakość nie zawsze musi wiązać się z wysokim kosztem. Dzięki skali produkcji i bezpośredniej dystrybucji, unikając zbędnych pośredników, jesteśmy w stanie oferować nasze kominki po przystępnych cenach, konkurując z modelami innych producentów.

Wsparcie profesjonalnego serwisu:

Zapewniamy kompleksowy serwis obejmujący zarówno okres gwarancji, jak i po jego zakończeniu, działając na terenie całego kraju.

Postaw na zaufane rozwiązania – nasze kominki gazowe cieszą się uznaniem od wielu dziesięcioleci na arenie międzynarodowej.